Varsta : 36
Localizare : Arges
Data de inscriere : 07/02/2008

>><<IMPORTANT>><< Empty
MesajSubiect: >><<IMPORTANT>><<   >><<IMPORTANT>><< Icon_minitimeMar Mar 04, 2008 12:29 am

Arrow REGULAMENT Arrow

1. Meciurile din grupa se disputa tur-retur , la fel si dupa faza grupelor pana in finala (un singur meci) .
2. Primele 2 clasate merg mai departe.
3. Se tine cont de meciurile directe .
4. In cazul in care se posteaza pe forum o data ''x'' de disputare a meciurilor si nu se respecta de un concurent prin comunicarea pe messenger cu celalant concurent sa programeze meciu atunci concurentul care nu i-a legatura cu celalalt va castiga celalat concurent cu scorul de 3-0 .
5.In cazul in care meciul se intrerupe din cauza conexiuni in min ''y'', atunci se rejoaca meciul da nu in totalitate ci doar 90-''y''=''z'' min , deci se rejoaca minutele ''z'' ramase (important sa se tina minte in ce minut sa deconectat).Aceeiasi chestie e si daca dupa 90 ' e scorul egal atunci se calculeaza cu 120 - ''y'' = ''z''. Pentru cei care nu prea au inteles ''z'' reprezinta minutele ramase de rejucare , asa ca sper ca ati inteles lol! .
6. Fiecare utilizator care este inscris in competiti si campionate pot disputa meciurile doar cu echipa aleasa de el .(Exceptie fac meciurile amicale).
7. Daca exista vrun motiv din partea unui utilizator de frauda ( nu respecta regulile) sau joaca cu alta echipa in afara de cea aleasa de el , celalalt concurent esti obligat sa dovedesca infractiunea .Asta se face foarte usor: Trebuie doars a faca un paint si se face astfel in timp cand esti in joc si adversarul joaca cu alta echipa se apasa tasta PrtScSysRq o singura data si apoi se iesi din fifa se duce la bara de START =>ALL PROGRAMS=>ACCESSORIES => PAINT si se continua in paint cu CTRL+V (paste) , apoi se salveaza imaginea in calculator se anunta ADMINISTRATORUL si ii se treimite dovada (imagina). Si de restul se ocupa admin .Id messengre ADMINISTRATOR => stanbogdan18 .